264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Fiatal lány képmása, 1923 körül

1177. Dudosits Jenő (Pándorfalva, 1900 - ?)

Fiatal lány képmása, 1923 körül

olaj, vászon

45,5*40,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 49. kép; Feltehetően kiállítva: Az Orsz. M. Kir. Képzőművészeti Főiskola Növendékei Munkáinak Kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1923. március 18-25. (kat. 84. vagy 91.)