264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet zöldségekkel, 1913

1081. Borzásy Béla (Debrecen, 1878 - Budapest, 1947)

Csendélet zöldségekkel, 1913

olaj, vászon

68*97 cm

j.j.f.: Borzási 913

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 23. kép, sérült