1081. Borzásy Béla (Debrecen, 1878 - Budapest, 1947)
Csendélet zöldségekkel, 1913
olaj, vászon
68*97 cm
j.j.f.: Borzási 913
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 23. kép, sérült