Víztartály
1026. tétel
Tajtékpipa
Úti borbély készlet
1033. tétel
Úti íróasztal (Papeterie)
1034. tétel
Ékszertartó láda
Itália, 19. sz. első fele, feketére pácolt fa, aranyozott bronz lábakon, márvány intarzia (pietra dura) betétekkel, kulccsal, sérült
1035. tétel
Képkeret
magyar, 1830 körül, faragott, aranyozott, ezüstözött fa, kis sérülésekkel
1036. tétel
Pecsétnyomó, 2 db és karkötő
1037. tétel
Eszter tekercs tokban (Megilla)
1038. tétel
Tóratakaró
19.s z. vége, barna bársony lepelre arany és ezüst szállal hímzett koronás törvénytáblák, selyem rátét, színes flitter díszítéssel és oroszlánpárral
1039. tétel
Talpas serleg
orosz, 19. sz. vége(?), 84-zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjegy, kalapált, poncolt, hólyagolt díszítéssel, héber felirattal