Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst fémjel, 750-ezrelékes ezüst, pesti Hivataljel, kivehetetlen mesterjegy, áttört, poncolt, vésett test, héber felirattal, sérült
1041. tétel
Peszachi tál
1042. tétel
Mezuza
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 925-ezrelékes ezüst, Fővárosi Óra Ékszer Vállalat készítőjel, öntött tok, levehető hátsó lemezzel, rögzítő karikákkal
1043. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1861, 13-latos antik ezüst, Thomas Dub(?) mesterjegy, szamárhátíves, széles talpakon, balluszteres szárak, figurális sasmadár koppintókkal, javított
1044. tétel
Kupa
1045. tétel
Cukordoboz
1046. tétel
Kínáló
magyar(?), 19. sz. második fele, ezüst talapzat ismeretlen jegyekkel, színezett, csiszolt, köszörült, aranyozott üveg, fedél hiányzik
1047. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "S.H" mesterjegy, vésett, poncolt tagoló gyűrűkkel, apró sérüléssel
1048. tétel
Fedeles serleg
1049. tétel
Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Heinrich Schütz mesterjegy, talpon álló, préselt, ovális forma, vésett, poncolt neobarokk díszítéssel, egyik fül javított
1050. tétel
Kávéskanna
Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Carl Raab(?) mesterjegy, trébelt rózsaszálakkal díszítve, feketére festett fa füllel
1051. tétel
Pohár
osztrák, 1861-es gravírozással, 13-latos antik ezüst, felhúzott tölcsér forma, stilizált virág dísszel, plasztikus tölgylevél koszorúban ajándékozási felirattal
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Stelter mesterjegy, ovális forma, domborított virágdíszes peremmel, apró sérüléssel
1054. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, füles váza alakú szár, gépi vésett díszítéssel
1055. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, PAAR forgalmazójegy, belül aranyozva, négy öntött lábon, hólyagos díszítéssel, öntött rózsás tetőgombbal
1056. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös, kalapált test, rózsás tetődísszel, perem javított
1057. tétel
Gyertyatartó pár
1058. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "FS" mesterjegy, ovális test, plasztikus bivaly figurával, hólyagos oldaldísszel, belül aranyozva, kis sérüléssel
1059. tétel
Cukordoboz