Cukordoboz
1081. tétel
Art deco kanna pár
Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, bordázott felülettel, csiszolt csont fülekkel, egyik fül kis sérüléssel
1082. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Horvát Béla mesterjegy, kerek, art deco forma, bordázott díszítéssel
1083. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "SZI" mesterjegy, négy öntött lábon álló, ovális, bordázott forma, belül aranyozott, lába javított
1084. tétel
Kínálókosár
német, 1900 körül, 1902-utáni pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt szecessziós kosár, eredeti, színtelen üvegbetéttel
1085. tétel
Kínálókosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Samuel Haber(?) mesterjegy, rombusz forma, szecessziós díszítéssel
1086. tétel
Kínálókosár
német, 1888-utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, áttört kosár forma, színtelen csiszolt üvegbetéttel
Keresztelő készlet, 4 db-os
német, 1888-utáni hold korona fémjel és 1902-utáni bécsi behozatali jel, 800-ezrelékes ezüst, solingeni acél pengével, szecessziós díszítésű nyelekkel, apró sérüléssel
1090. tétel
Kínáló tál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, oroszlános és "S...J" mesterjegy, három lábon álló ovális, füles tál, szecessziós virágdísszel, apró sérüléssel
1091. tétel
Likőrös készlet, 12 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti és Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VO" és "FJ" mesterjegy, art deco stílusú füles tálca üveglappal, fémnyomott poharak, össz: 13 db
1092. tétel
Kínáló
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, három öntött lábon álló öblös tál, áttört, szecessziós nőszirom díszítéssel, apró sérüléssel
1093. tétel
Névjegytálca
német, 1900 körül, 1902-1922 közötti prágai behozatali jellel, hold koronás és ismeretlen fémjellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt, füles, szecessziós forma, kis sérüléssel
1094. tétel
Cukorfogó
Prága, 18?1, 13-latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, préselt, barokkos ezüst
1095. tétel
Fűszertartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "KP mesterjegy, "HE" vésett monogrammal, apró sérüléssel
Kávéskanálkészlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, halvány aranyozás nyomával, Teodor Baum mesterjegy, angyalfejes nyelek, dobozzal
1098. tétel
Gyümölcsös készlet, 12 személyes
Bécs, 1920 körül, 800-ezrelékes ezüst, J.C.K. Klinkosch készítőjel, angol vágott nyelek, ezüstözött pengékkel, eredeti dobozában, össz: 24 db
1099. tétel
Gyertyatartó pár
Budapest, 1966-után, ezüstözött fém, "SA" készítőjellel, préselt, klasszicista forma, négykaros, díszes kialakítással, nem szétszedhető, kis sérüléssel