Díszkorsó
Itália, 18. sz., ónmázas festett fajansz, két oldalán jelenetekkel, szatírfejet és kígyót formázó fülekkel
821. tétel
Ónfedeles bokály
Arad, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
822. tétel
Ónfedeles kupa
Künensberg, 18. sz. közepe, ónmázas fajansz, ón szerelékkel, alján: "K. B. S." jelzéssel, repedt
823. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz., karcolt és festett kőcserép, fedelében "J.C.S. 1763" vésettel, repedt
824. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz., ónmázas fajansz, ón szerelékkel, sérült
825. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, fedelében Tóbiás az angyallal érmével és 1709-es bélyegzővel, alján: "M" jelzéssel, kis sérüléssel