Gyűrű
1201. tétel
Nyakék
1202. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, fehérarannyal lemezelt, zárt foglalatban színjátszó nemesopál kabuson
1203. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, karmos foglalatban ovális csiszolású, fűzöld smaragd, cca. 0,4 ct és 6 db apró briliáns cca. 0,06 ct díszítéssel
1204. tétel
Gyűrű
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, zárt foglalatban 1db ovális csiszolású élénk zöld smaragd cca. 0,8 ct., apró sérüléssel
1205. tétel
Gyűrű és medál
1206. tétel
Nyakék
USA (?), 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k aláütéssel ellátva, 14 k finomsághoz közeli arany szövött szalag, nyelves záródással, biztosító nyolcassal
1207. tétel
Ékszergarnitúra
20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k sárga arany, "BE" mesterjegy, 3 db briliáns és 3 db csepp csiszolású vérvörös rubin, apró hibával, össz.: 2 db
1208. tétel
Viktória nyakék
1209. tétel
Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, Fővárosi Óra Ékszer Készítőjel, áttört fej 7 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,75 ct, (M,TW-W, VVS-VSI) szűkített sínnel
1210. tétel
Gyűrű