Emlékpohár
magyar, 19. sz. utolsó harmada, színtelen üveg, tejüveg és rubinpácolt felülettel, köszörült díszítéssel, "Emlékül-Egészség-Szerencse-Öröm" felirattal
847. tétel
Talpas pohár
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, bíborpácolt üveg, kis érüléssel, aranyozott
848. tétel
Emlékpohár
magyar, 1873, hengeres színtelen üveg , tejüveg és rubinpácolt felülettel, köszörült díszítéssel, koronás magyar címerrel, hátoldalán: "GJ. Emlékül 1873" gravírozással
849. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, kis kopott, apró csorbulással
850. tétel
Emlékpohár
851. tétel
Barátság pohár
magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, "Barátság" felirattal
852. tétel
Fedeles díszváza
cseh, Karlsbad, Moser, 1920 körül, mangánlila üveg, maratott és aranyozott díszítéssel
853. tétel
Cukordoboz
Ausztria, 19. sz. első fele, tejüveg, sárgaréz szerelékkel, aranyozás nyomaival
854. tétel
Fedeles asztalközép
osztrák, 19. sz. vége, matt, kék kalcedon üveg, tusfestett és aranyozott díszítéssel, ezüstözött réz talpazattal, ezüst tetődíszén bécsi Hivataljel
855. tétel
Váza pár
osztrák, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, sérült
856. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. első fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, sérült
857. tétel
Kínáló
Loetz jellegű, hullámzó, irizáló üvegtál, talp: Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Pénzverde készítőjellel