Pohár
német(?), 19. sz. eleje, réz, vésett és poncolt griffmadaras díszítéssel, "LP" tulajdonosi monogrammal, talp javított
865. tétel
Kínáló
Bécs, 20. sz. eleje, öntött, festett bronz, szerecsen figurával, réz tálkával
866. tétel
Fotóalbum
August Klein, Bécs, 1865-1890, bőr kötésben, aranyozott sárgaréz, ón és színes zománcdíszes veretekkel, E.B.J. monogrammal, eredeti dobozában
867. tétel
Fotóalbum
magyar, 1900 körül, plüss kötés, sárgaréz csattal és rátéttel, 70 portré fotóval, nagyrészt pécsi fényképészek fotói (Zelesny Károly, Fodor József, Pátz Hermin)
868. tétel
Vázapár
osztrák, 1900 körül, ón, plasztikus puttó ábrázolással, kivehető fém betéttel, jelezve az alján: " WMF"
869. tétel
Szecessziós kínáló vázával
osztrák, 1920 körül, ón, festett lóhere motívumos eredeti üvegbetétekkel, "A.K.&Cie" jelzettel, apró hibával
870. tétel
Szivarvágó
osztrák, 20. sz. eleje, szürkefém öntvény, festett részekkel, mozgó szerkezettel, kis felületi kopással, jelzés nélkül
871. tétel
Szivarozó készlet, 5 db-os
osztrák, 1900 körül, kalapált vörösréz, tálca: 44,5*33 cm, gyufatartó m: 17 cm, hamutartó d: 13 cm, olajmécses m: 22 cm
872. tétel
Ikon
orosz, 1900 körül, ezüst és arany fémfólia, festett zománc medalion püspök ábrázolással, sérült
873. tétel
Mária a gyermekkel
874. tétel
Talpas feszület
német, 18. sz. vége, bronz, színes üveg kőutánzatokkal, sérült, hiányos
875. tétel
Keresztelő érem
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst keret, "AB" mesterjegy, festett jelenetekkel, sérült, Sárdy János operaénekes hagyatékából
876. tétel
Feszület
német, 19. sz., faragott csont, fa kereszt
Monstrancia
879. tétel
Monstrancia
Párizs, 19. sz. vége, öntött és préselt, aranyozott sárgaréz, színes üveg kőutánzatokkal, eredeti doboz: "BOUASSE JEUNE PARIS" jelzettel, javított, kis sérüléssel