Leveses tál VÉDETT - NO EXPORT
881. tétel
Tányér VÉDETT - NO EXPORT
882. tétel
Tál VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 1870, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán máz feletti kék jelzettel és kézi felirattal, 870-es számozással, sérült
883. tétel
Fűszertartó VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán zöld szalagos jelzettel, sérült
884. tétel
Kávéskanna
885. tétel
Kávéscsésze és alj, 3 db
19. sz. vége, Fischer Vilmos, festett, aranyozott porcelán, "Cubach" dekorral, masszába nyomott "TK3" jelzettel
886. tétel
Váza
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, alján máz alatti kék jel
887. tétel
Tál
Meissen, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpán kék kardos, csillagos jelzet, masszába nyomott 42-es számmal
888. tétel
Ferenc József büsztje
Johannes Benk, 1900 körül, festett porcelán, j.j.l.: J. Benk, alján: Erns Wahllis máz feletti kék pecsét
889. tétel
Kínáló tál VÉDETT - NO EXPORT
magyar, 19. sz. vége, színtelen, csiszolt üveg, köszörült koronás IFJ monogrammal
890. tétel
Dohánytartó
angol, 20. sz. első fele, festett, aranyozott kerámia
891. tétel
Csokoládés csésze és alj
cseh, Karlsbad, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, a csészén "J. Weiner" szignóval
892. tétel
Díszdoboz
francia, 19. sz. vége, festett porcelán, fém szerelékkel, jelezve az alján
893. tétel
Almaszüretelők
Meissen, 19. sz., Johann Joachim Kandler és Friedrich Elias Meyer modellje (1753), festett porcelán, máz alatti kék jelzet, 1998 karcolt formaszám, sérült és részben restaurált
894. tétel
Hölgy kottával
német, Frankenthal, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet, apró sérülésekkel
895. tétel
Díszkancsó
Capodimonte, 19. sz. vége, festett porcelán, figurális díszítéssel, jelzett az alján
896. tétel
Fedeles kupa
Doccia, 19. sz. vége, festett porcelán, Bacchanália jelenettel, szőlőleveles fedéllel, jelzett az alján
897. tétel
Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból)
Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 58-as számmal, kis sérüléssel
898. tétel
Elegáns hölgy agárral
Sévres, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpon máz feletti kék jelzet, masszába nyomott bélyegzővel és 5051-es formaszámmal