217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
Korsó
Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült, festett porcelán, sárkányt formázó füllel
961. tétel
Tálka
Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán
962. tétel
Vázapár
Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, üledékes lerakódással
963. tétel
Fedeles vázapár
Kína, 17. sz. vége, festett porcelán, tengeri lelet, jelezve az alján
964. tétel
Váza
Kína, 19. sz. vége, festett porcelán, Fo oroszlános fülekkel, jelzet nélkül
965. tétel
Kacsa-pár
Kína, 1900 körül, festett kőcserép, kis sérüléssel
966. tétel
Váza, 2 db
Kína, 20. sz. közepe, festett porcelán, esősárkány díszítéssel, jelzés nélkül
967. tétel
Pálinkás pohár, 5 db
Kína, Csing dinasztia, 19. sz., mázas porcelán, kis sérülésekkel
968. tétel
Fedeles váza
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, lótuszvirág motívummal, fedele restaurált
969. tétel
Fedeles váza
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, családi jelenettel, fedele restaurált
970. tétel
Korsó
Kína, 19. sz. eleje, európai megrendelésre készült festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral
971. tétel
Tányér
Kína, 18. sz. vége, festett porcelán, "famille rose" dekorral, kakas és csibék ábrázolással
972. tétel
Korsó
Kína, 19. sz. közepe, európai megrendelésre készült festett porcelán, "famille rose" dekorral
973. tétel
Falikép
Kína, 19. sz., festett, szövött, részben aranyszállal hímzett selyem, bordűrje későbbi kiegészítés a 20. századból, kis sérüléssel
974. tétel
Váza
Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vörös-kék imari dekorral gazdagon díszítve, jelzés nélkül
975. tétel
Dísztál
Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vörös-kék imari stílusú dekorral, jelzet nélkül, apró kopással
976. tétel
Váza
Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, vörös-kék imari dekorral, jelzés nélkül
977. tétel
Tányér
Japán, 20. sz. eleje, satsuma jellegű, festett, aranyozott kőcserép, jelezve az alján
978. tétel
Váza
Japán, Kutani, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, nyaka törött
979. tétel
Dísztál
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, Zöld Tara Istennő ábrázolással, körben szentek alakjaival
980. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS