217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ónfedeles kupa

818. Ónfedeles kupa

német, 18. sz., ónmázas fajansz, ón billenőfedéllel és talpperemmel, fedelén: "AH" vésett monogrammal, sérült

m: 23,5 cm