217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Albarello

815. Albarello

Itália, 16. sz., ónmázas fajansz, alsó peremén: "Pitura Giacomo Failla" felirattal, alján "Taormina Sicilia 1905, Pekár Imre" felirattal, mázhibás, sérült

m: 39 cm