217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál

816. Dísztál

Itália, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "Dip. a mano Casetta G. Deruta" felirattal

d: 30,5 cm