Komód
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és paliszander intarziával, feketére fesett oszlopokkal, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezettel
981. tétel
Ruhásszekrény
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és jávorfa intarziával, felújított
982. tétel
Sarokszekrény
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, egy kulccsal
983. tétel
Kanapé
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással
984. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. első fele, Steindl Ferenc műhelye, fenyőfa alapon topolyafa, diógyökér és jávorfa borítással, kárpitja sérült
985. tétel
Szalongarnitúra, 5 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, kanapé: 111*16*62 cm; 3 db karszék: 94*62*68 cm; asztal: 78*108*66 cm
986. tétel
Női íróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy nagyobb és két kisebb fiókkal, felújított
987. tétel
Varróasztalka
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, egy fiókkal,sérült
988. tétel
Kártyaasztal
francia, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, csont berakással, bükkfa lábazaton, 1 fiókkal, kinyitható és elfordítható lappal, sérülésekkel
989. tétel
Kabinetszekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, esztergált lábazaton, felnyitható lapja alatt négy kis fiókkal és posztó borítással
990. tétel
Kétajtós szekrény
19. sz. második fele, fenyőfa alapon topolyafa borítással, sérült
991. tétel
Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, feketére festett oszlopokkal és timpanon dísszel, alul egy fiókkal, egy zárszerkezet pótolt, kis sérülésekkel
992. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással,feketére festett oszlopokkal aranyozott sárgaréz veretekkel, felújított
993. tétel
Vitrin
magyar, 1830 körül, Steindl Ferenc műhelye (?), fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, esztergált polctartókkal
994. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, felújított
995. tétel
Íróasztal
magyar, 19. sz.második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, felépítményén négy fiókkal, írólapján bőr borítással, lábazatán faragott díszítéssel
996. tétel
Támlásszék, 4 db
magyar, 1830 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, kiemelhető ülőrésszel
997. tétel
Női íróasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, lehajtható írólap alatt titkos rekesszel és két fiókkal, sérült
998. tétel
Varróasztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, egy fiókkal, kulcs nélkül, sérült
999. tétel
Szék, 4 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, javított