Keretóra
magyar, 19 sz. közepe, felesütős szerkezet, aranyozott, blondelmasszás tok, aranyozott sárgaréz rátétekkel, római számos zománcozott számlap, kis sérüléssel
1001. tétel
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott fa, gipszmasszás díszítéssel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel
1002. tétel
Szalongarnitúra, 8 db-os
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, asztal tetején márványlappal, kisebb sérülésekkel, kanapé: 97*137*59 cm; karszék: 91*59*55 cm; puff: 47*37*37 cm
1003. tétel
Asztalka
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
1004. tétel
Kandalló óra
magyar, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, római számos számlap, ingával
1005. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, egyik esztergált lábösszekötő javított
1006. tétel
Kandalló óra
osztrák, 1840 körül, felesütős szerkezet, diófa borítású tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott sas figurával, sárgaréz veretekkel, arab számos számlap, inga pótolt,
1007. tétel
Tükör és konzolasztal
osztrák, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa, konzolasztal tetején üveglappal
1008. tétel
Támlásszék, 2 db
osztrák, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa
1009. tétel
Kandallóóra
osztrák, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, aranyozott, bronz tok, római számos, percbeosztásos számlap
1010. tétel
Kandalló óra
osztrák, 18. sz. vége, jelzett: Caspar Halech (?), negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tok, arab számos, percbeosztásos, naptármutatós zománcozott számlappal
1011. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült
1012. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörlappal, kis sérüléssel
Tükör
osztrák, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa
1015. tétel
Konzol pár
magyar, 1900 körül, faragott, aranyozott hársfa
1016. tétel
Falióra konzollal
Svájc, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, festett fa tok, római és arab számos, percbeosztásos számlap, ingával, 1 db kulccsal, működőképes
1017. tétel
Kandalló óra
1018. tétel
Úti íródoboz (Papeterie)
1019. tétel
Kandalló óra
magyar, 19. sz. első fele, negyedütős szerkezet, feketére festett fa óratok, alabástrom oszlopokkal, aranyozott sárgaréz veretekkel, felső ívben festett figurális jelenettel, ingával,