Kandalló óra
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, feketére festett fa tok, alabástrom oszlopokkal, gyöngyház díszítéssel, római számos, dátumos fém számlap, ingával, működik
1021. tétel
Falióra konzollal
1022. tétel
Vitrin
osztrák, 20. sz. eleje, festett, aranyozott fa, ajtaján udvarlás jelenettel, kis sérülésekkel
1023. tétel
Tükör
olasz, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, festett fa, csiszolt tükörrel
1024. tétel
Falikar pár
osztrák, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa
1025. tétel
Karnis
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, festett hársfa
1026. tétel
Hálószoba garnitúra, 4 db-os
francia, 19. sz. vége, festett, aranyozott fa, kartusokban rokokó gáláns jelenetekkel, 2 éjjeliszekrény: 82*60*39 cm, 2 ágy: 216*139,5*110 cm
1027. tétel
Ékszertartó szekrény
német, 19. sz. vége, fenyőfa alapon feketére pácolt fa, csont intarziás díszítéssel, 8 kis fiókkal és 2 nagyobb fiókkal, tetején felnyitható rekesszel
1028. tétel
Kandalló óra
magyar, 19. sz. második fele, negyedütős zenélő szerkezet, feketére festett fa tok, gyöngyház rátétekkel, alabástrom oszlopokkal, ingával, kulccsal, szerkezet javításra szorul
1029. tétel
Úti íródoboz (Papeterie)
francia, 19. sz., mahagóni alapon csont, ón, réz és teknőcpáncél intarziával, bársony borítású belsejében 3 rekesszel, egy kulccsal
1030. tétel
Asztalióra
1031. tétel
Kandall óóra
Női íróasztal
osztrák, 20. sz., tölgyfa alapon mahagóni és paliszander borítással, jávorfa intarziával, írólapja mögött 3 kis fiókkal és elhúzható rekesszel, aranyozott sárgaréz veretekkel
1036. tétel
Fotel, 2 db és szék, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással
1037. tétel
Éjjeliszekrény pár
magyar, 20. sz., bükkfa alapon diófa és diógyökér borítással, sárgaréz veretekkel
1038. tétel
Posztamens
osztrák, 19. sz. vége, mahagóni, sárgaréz veretekkel és peremdísszel, sérült