Sarok tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, jávorfa és paliszander intarziával, faragott díszítéssel, sérült
1041. tétel
Kanapé
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával
1042. tétel
Kandalló óra és két gyertyatartó
német, 20. sz. eleje, felesütős, elől billegős szerkezet, faragott csiszolt fekete ónix és vörösmárvány tok, római számos számlap, inga és kulcs nélkül
1043. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. első fele, esztergált, feketére festett fa, kis sérüléssel
1044. tétel
Ollós szék
olasz, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, csont intarziával, háttámláján figurális díszítéssel
1045. tétel
Ollós szék
magyar, 19. sz. vége, tölgyfa, diófa és bükkfa, faragott díszítéssel, kis sérüléssel
1046. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, esztergált és faragott díszítéssel, kis sérüléssel
1047. tétel
Asztalka és 2 db szék
Szíria, 1900 körül, faragott egzotikus fa, csont és gyöngyház berakással, perzsa feliratokkal, székek összecsukhatók, kis sérüléssel
1048. tétel
Támlásszék
magyar, 1800 körül, tömör bükkfa, faragott díszítéssel
1049. tétel
Épületdísz
magyar, 1866, a Wagner János tervezte Lóvasút indóház egykori dísze (Budapest, Váci út 201.), festett kerámia, kis sérüléssel
1050. tétel
Csillár
osztrák, 1900 körül, 13 égős, kovácsoltvas és bronz, üveg berakásos burával, üveglapokkal és üvegpálca csüngőkkel, mézszínű üveggyöngy díszítéssel,
1051. tétel
Csillár
osztrák, 1900 körül kalapált sárgaréz 4 égős, középen színes üvegpaszta, burával
1052. tétel
Kályhaellenző
magyar, 1900 körül, vaslemez, plasztikus dísszel
1053. tétel
Kandalló óra
magyar, 1910 körül, kalapált vörösréz tok, "Az idő eljár" felirattal, arab számos, működik, óra hátlap hiányzik