Fotel
magyar, 19. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított bőr kárpittal, Proveniencia: egykor Ybl Miklós tulajdona
1069. tétel
Pad
spanyol, Toledo, 19. sz. vége, faragott fa, kovácsoltvas pántokkal, lehajtható támláján toledoi címerrel
1070. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, aranyozott, bronz tok, felesütős szerkezettel, római számos számlap, kulccsal, ingával,működőképes
1071. tétel
Asztali óra
francia, 19. sz. első fele, spindlis szerkezet, aranyozott bronz tokban, arab számos zománcozott számlap, Szókratész alakjával díszítve, 1 db kulcs, működik, szerkezettakaró hiányzik
1072. tétel
Keretóra
Bécs, 19. sz. első fele, jelzett: Leopold Körner in Wienne, felesütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, sérült
1073. tétel
Szekrény
osztrák, 1740, festett, faragott, aranyozott fenyőfa, "M. D." monogrammal, négy kartusban bibliai jelenetekkel, eredeti zárszerkezettel
1074. tétel
Kandallóóra
francia, 1889, jelzett: "Samuel Marsi et Cie", felesütős, regulátoros szerkezet, higanykompenzációs ingával, sárgaréz tok csiszolt üveggel
1075. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, tűzaranyozott sárgaréz tok, négy oszlopon plasztikus, festett virágos szalagfüzérek, perzsa számos, festett, zománcozott számlap, arab
1076. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörlappal, apró sérüléssel
1077. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott hársfa, sérült
1078. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott, ökörszemes keretben, csiszolt tükörrel
1079. tétel
Keretóra
Bécs, 19. sz. második fele, jelezve: Hoyer in Wien, negyedütős szerkezet, arab számos, percbeosztásos zománc számlap, dátummutatós szerkezet, blondelmasszás aranyozott keretben,