Art deco vitrin
magyar, 1920 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 db kulccsal, kis sérülésekkel
1101. tétel
Art deco polc
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással
1102. tétel
Szervizasztal, 4 db
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa és fenyőfa alapon diófa borítással, és felújított
1103. tétel
Szalongarnitúra, 8 db-os
magyar, 1900 körül, mahagóni színűre pácolt bükkfa, aranyozott sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel, kanapé: 99*126*58 cm; szék: 89*39,5*44 cm; karszék: 93*56*54 cm
1104. tétel
Íróasztal
1105. tétel
"Szombati mécses"
Lengyelország, 19. sz. vége, bronz, hiányos
1106. tétel
Tálalószekrény
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, sárgaréz veretekkel, tetején márványlappal
1107. tétel
Tálalószekrény
1108. tétel
Asztalka
Emile Gallé, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, jelezve mindkét asztallapon: Gallé
1109. tétel
Falikárpit pár
francia (?), 19. sz. vége, szövött technika, javításokkal