235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
Anatóliai "Karabag" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, javított
1141. tétel
Anatóliai "Sivas" kilim pár
19. sz. vége, kopott
1142. tétel
Kaukázusi "Shirván-Baku" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, egyenletesen kopott
1143. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás
1144. tétel
Kaukázusi "Kuba-Shirván" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás
1145. tétel
Anatóliai "Yürük" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kis sérüléssel
1146. tétel
Iráni "Luri" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
1147. tétel
Kaukázusi "Shirvan-Surahani" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, régi javításokkal
1148. tétel
Iráni "Afshar" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás
1149. tétel
Türkmén "Ersari" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, régi javítással
1150. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, végein hiányos
1151. tétel
Türkmén "Ersari" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1152. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás
1153. tétel
Türkmén "Tekke" sátorajtó takaró
1900 körül, szenné csomózás
1154. tétel
Türkmén "Ersari afgán" szőnyeg
1155. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, sérült, javított
1156. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, egyenletesen kopott
1157. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1900 körül szenné csomózás, erősen kopott
1158. tétel
Türkmén "Beludzs" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, kopott
1159. tétel
Türkmén "Afgán" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, egyenetlenül kopott, végein hiányos
1160. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS