Türkmén "Afgán" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás
1161. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, jó állapotú, kis régi javítással
1162. tétel
Kínai "Pekingi" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózással
1163. tétel
Szőnyeg
magyar, 1920 körül, szenné csomózás, Gödöllői Szövőműhely, kopott, leszövő széle hiányos
1164. tétel
Úti italtartó készlet
magyar, 19. sz. vége, bőr borítású fa tokban, 3 csiszolt hutaüveg palack dugóval és 1 pohár
1201. tétel
Tányér
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen, csiszolt üveg, köszörült nemesi címerrel
1202. tétel
Díszserleg
magyar, 1872, Buda-Pest koronás címerével, színtelen üveg, köszörült díszítéssel és felirattal
1203. tétel
Emlékpohár
Bad Ischl, Ausztria, 1900 körül, színtelen üveg, festett parasztlány figurával, "Bad Ischl" felirattal, szájperemén az aranyozás kopott
1204. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy német, 19. sz. közepe, vastag falú, öntött, színtelen üveg, festett főúri portréval, aranyozással, hátoldalán kopott emlékfelirattal
1205. tétel
Emlékpohár
Bad Ischl, Ausztria, 1900 körül, színtelen üveg, festett vadász figurával, szájperemén aranyozva, hátoldalán Bad Ischl felirattal
1206. tétel
Doppelglas
német, 18. sz. vége,aranyozott többrétegű üveg vadászjelenettel, sérült, javított
1207. tétel
Címeres pohár
német, 19. sz. vége, festett hutaüveg, koronás monogrammal
1208. tétel
Pohár
magyar, 19. sz. vége, csiszolt,köszörült színtelen üveg, "A kakas csipje meg"felirattal
1209. tétel
Palack
Ausztria, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel, londoni fémjeles sterling ezüst szerelékkel
1210. tétel
Talpas díszpohár
osztrák , 19. sz. vége, színtelen fazettált üveg, színezett képmezők köszörült díszítéssel, feliratokkal, tulajdonosi monogrammal
1211. tétel
Díszpohár
osztrák, 1900 körül, színtelen üveg szabadkőműves, szimbólumokkal, díszítve
1212. tétel
Talpas pohár
cseh, 1900 körül, színezett üveg, fazettált díszítéssel, bíborpácolt képmezőben virágkosárral
1213. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele,színtelen és mézszínű csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, sérült
1214. tétel
Emlékpohár
Baden, 1851, uránüveg, arany festett városrészletekkel, aljában" Emlékül 1851" felirattal
1215. tétel
Talpas pohár
cseh, 19. sz. második fele, rubinpácolt üveg, zománc festett díszítéssel, aranyozás megkopva, talpon apró hibával