Dísztányér
Pirkenhammer, 19. sz. vége, aranyozott porcelán, zománcfestett koronás FJ monogrammal, alján zöld gyári jelzet és masszába nyomott FM bélyegzővel
1257. tétel
Dísztál
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján kék pajzsos jellel
1258. tétel
Tányér
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: zöld szalagos koronás jellel
1259. tétel
Tányér
Herend, 1880-90 körül, festett porcelán, jelezve az alján: máz alatti koronás, szalagos zöld jellel és masszába nyomott "Herend" felirattal, kis kopásokkal
1260. tétel
Kínálótál pár
1261. tétel
Brühl gróf kecskén lovagoló szabója
Meissen, Johann Joachim Kaendler terve ( Arnsdorf, 1706 - Meissen, 1775) terve (1737), 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, alján máz feletti kék kardos jelzettel,
1262. tétel
Tejeskancsó, csésze és alj
Bécs, 1830 körül, festett, aranyozott porcelán, talpakon jelzett, tányér alján sérüléssel
1263. tétel
Vénusz papagájjal
Rosenthal, 20. sz. eleje, Alfred Oppel terve, festett, aranyozott porcelán, talpon gyári bélyegzés, restaurált
1264. tétel
Teáscsésze és alj
Elbogen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott jellel, 57-es formaszám
1265. tétel
Csésze és alj
Herend, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, Capodimonte stílusú díszítéssel, jelzett az alján: máz feletti arany címer, csésze fülén és tányéron hajszálrepedéssel
1266. tétel
Teáscsésze és alj, 2 db
1267. tétel
Teáscsésze és alj
Fischer Vilmos, 1890 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz feletti kék "Fischer Vilmos Kolozsvár" jel, hajszálrepedt
1268. tétel
Kávéscsésze és alj
Doccia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti koronás N jellel, a tányér sérült
1269. tétel
Csésze és alj
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, árnyképekkel
1270. tétel
Csésze és alj
Bécs, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzet, megkopva
1271. tétel
Csésze és alj
Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, máz feletti arany jelzet, kis csorbulással, csésze hajszálrepedt
1272. tétel
Fedeles bonbonier
Doccia, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti koronás jellel
1273. tétel
Bonbonier
cseh, 19. sz. vége, bécsi imitációjú festett és matricázott,aranyozott porcelán, sérült, restaurált
1274. tétel
Halas tál
Herend, Fischer Mór,1845, mindkét oldalán festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "F. M. Herend 845" kis sérüléssel
1275. tétel
Tányér
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend" felirattal és zöld szalagos koronás jelzéssel