Tányér
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti zöld szalagos Herend jellel
1277. tétel
Csésze és alj, 5 db és cukortartó
Bécs, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzetekkel, kis restaurálással, apró sérüléssel
1278. tétel
Teáscsésze és alj, 2 db
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, "cubash" dekorral, jelezve az alján: máz feletti zöld Herend felirattal és négylevelű lóhere jelzettel
1279. tétel
Csésze
német, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, alján festett BF szignóval
1280. tétel
Kaspó
1281. tétel
Teáscsésze
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: kék kardos jellel
1282. tétel
Tányér
Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, kínaizáló jelenettel, jelezve az alján: máz feletti kék koronás címeres jellel
1283. tétel
Tányér
Herend, 20. sz., festett porcelán, keleti harctéri jelenettel,jelzett az alján: máz alatti kék címer és masszába nyomott Herend jel, mázhibával
1284. tétel
Díszváza
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, Esterházy mintával, nyakán áttört díszítéssel, jelzett az alján: zöld szalagos Herend jel és masszába karcolt Herend felirat
1285. tétel
Süteményes tányér, 7 db
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán,"cubash" dekorral, jelezve az alján: máz feletti zöld Herend FJ felirattal és négylevelű lóhere jelzettel, kis kopásokkal
1286. tétel
Két kiöntő és három tálka
Bécs, 19. sz.közepe, festett, aranyozott porcelán, talpakon máz alatti kék jelzet és 39-es benyomott számozás, 62-es festőszám, sérülésekkel
1287. tétel
Dísztányér
Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, Ming dekor, jelezve az alján máz feletti kék koronás jellel és masszába nyomott gyári jelzet
1288. tétel
Dísztányér
Bécs, 1828 (?), festett, aranyozott porcelán, "die Liebe" felirattal, jelezve az alján, restaurált
1289. tétel
Dísztányér
Bécs, 1870 körül, festett, aranyozott porcelán, " Der Michaelerplatz und die Kirche St. Michael in Wien " felirattal, máz alatti kék jelzettel, peremen kis
1290. tétel
Toporci Madonna
Gácser Kata terve (1940) után 20. közepe festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, masszába nyomott Herend felirattal, és máz feletti kék címeres jellel, 5632 karcolt számozással
1291. tétel
Díszváza
Old Paris (?), 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, gyümölcsszedők jelenettel, plasztikus galamb csoport biszkvit porcelánból,
1292. tétel
Szüretelő
német, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: XX 25., restaurált
1293. tétel
A kis mester
Meissen, 19. sz. eleje, festett aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, és karcolt P 114. számmal, 48-as bélyegzéssel, restaurált
1294. tétel
Amazon papagájjal
Meissen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jelzettel, és karcolt 1690 x számozással, 89-es bélyegzéssel, festőszám: 18, restaurált
1295. tétel
Gyümölcsszedők
Meissen, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék kardos jel és karcolt D 94 és bélyegezett 115 formaszám, restaurált, apró sziromhibával