Váza
Fischer Emil, Budapest, 20. sz. eleje, festett keménycserép, jelezve az alján: Fischer Emil Budapest Made in Hungar, szájperemén kis sérülésekkel
1357. tétel
Ülő kislány
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, festett fehércserép, jelezve az alján: pecsétviasz színű domború körpecséttel, formaszám: 8561
1358. tétel
Váza
Fischer Emil, Budapest, 20. sz. eleje, festett keménycserép, formaszám: 2505, jelzés nélkül
1359. tétel
Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1910 körül, mázas fehércserép, népies virág dekorral, jelzett a talpán domború körpecséttel, 8382 formaszámmal
1360. tétel
Két leány
magyar, 1930 körül, festett kerámia, jelezve az alján, formaszám: 57, kis sérüléssel
1361. tétel
Kaspó
Ausztria, 20. sz. eleje, mázas fehércserép, jelzés nélkül
1362. tétel
Kakas
Zsolnay gyár, Pécs 20. sz. közepe, pirogránit, jelzés nélkül, sérült
1363. tétel
Fali dísztál
Schütz Cilli, 19. sz. vége, mázas porcelánfajansz, hátoldalán: Schütz Cilli 594 jelzettel, pereme restaurált
1364. tétel
Asztali kínáló
osztrák, 1900 körül, festett porcelánfajansz, jelezve a hátoldalán: Ernst Wahlics, sérült
1365. tétel
Lány galambokkal
cseh, 19. sz. vége, matt porcelánfajansz, "Royal dux Bohemia" jelzéssel
1366. tétel
Asztalközép
cseh, 19. sz. vége, Royal Dux, matt porcelánfajansz, jelzés nélkül
1367. tétel
Fűszertartó pár
Bécs, 1839 (?) 13 latos antik ezüst, Christian Sander Senior mesterjegy, öntött, díszes talppal és peremmel, kanalak nélkül, BM vésett tulajdonosi monogrammal
1368. tétel
Szelence
francia (?), 19. sz. közepe, 800 ezrelékes belül tűzaranyozott ezüst, ovális, öntött test, plasztikus főúri portrékkal és virágfüzérekkel
1369. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, téglalap forma, áttört magasított, neorokokó peremmel, öntött fülekkel, apró hibával
1370. tétel
Cukortartó doboz
1371. tétel
Cukortartó doboz
1372. tétel
Gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KK"(?) mesterjegy, magas, kupolás talpon váza alakú szár, vésett díszítéssel, apró hibával
1373. tétel
Díszkupa
19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, palástján trébelt, poncolt medvevadászat ábrázolással, öntött szirénalakos füllel, tetején fiúcska alakjával,
1374. tétel
Fedeles pohár
1375. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Gedlicka et Söhne mesterjegy, négy öntött lábon domborított, poncolt neobarokk díszítéssel, kisfiú tetődísszel,