Cukordoboz
Schwäbisch Gmünd, 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, négy lábon álló ovális test,
1377. tétel
Tálca
osztrák (?), 19. sz. második fele, 13 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, hullámzó peremű test, gazdagon vésett, poncolt díszítéssel
1378. tétel
Sárkányölő Szent György
Buda (?), 1760 körül, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozás nyomaival, "HL" mesterjegy, préselt, domborított lemez, vésett, poncolt díszítéssel, kerek talpon
1379. tétel
Talpas pohár
1380. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, kerek talpon baluszteres szár, domborított, poncolt, bécsi rózsás díszítéssel, kis horpadással
1381. tétel
Serleg címerrel
Gyertyatartó pár
1385. tétel
Kávéskanna
1386. tétel
Tejkiöntő, fedeles kancsó és fedeles fűszertartó
1387. tétel
Tejkiöntő
London, 1759, sterling finomságú antik ezüst, "AI"(?) mesterjegy, SM vésett jelzettel, kalapált, vésett, poncolt kagylós-virágos barokk díszítéssel, belül aranyozva, apró hibával
1388. tétel
Tálca
Augsburg, 18. sz., antik ezüst, "PA" mesterjegy, 1902-1936 közötti behozatali jellel, vésett, poncolt díszítéssel, gyümölcsszedő gyerek ábrázolással
1389. tétel
Füles kosár
1390. tétel
Két puttó báránnyal
Itália (?), 19. sz. vége, öntött ezüst szobor, mesterjegy nélkül, belsejében gyűjteményi viaszpecsét
1391. tétel
Kínáló
Bécs, 1846, 13 latos antik ezüst, Andreas Beliza mesterjegy, barokk stílusú, préselt, domborított, kalapált, vésett és poncolt díszítéssel, puttó figurával
1392. tétel
Gyertyatartó
Dísztányér
20. sz., ezüst, TAFEN készítőjel, gazdagon vésett, poncolt, domborított virágokkal díszítve, valószínűleg vallási rendeltetésű, egyedi tervezésű és kivitelezésű darab
1395. tétel
Ostyatartó
Eperjes, 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, Mathias Rombauer mesterjegy, kalapált, átfűrészelt test, levéldíszes fülekkel, fedél pótolt, apró hibával