Szirupos kanna
Itália, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, "G.A.H." felirattal
848. tétel
Kenyérkosár
Bélapátfalva, Nagy Zsigmond és Ferenc, 19. sz. közepe, festett keménycserép, áttört peremmel, jelezve az alján: masszába nyomott "Apátfalva Nagy Zs. B. F." jellel, kis sérüléssel
849. tétel
Kancsó
Holics, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, talpán jelzet, restaurált, apró hibával