Pénzes pohár
1417. tétel
Mártásos edény
Bécs, 1845, 13 latos antik ezüst, Mayerhofer és Klinkosch mesterjegy, öblös test, kis sérüléssel
1418. tétel
Fedeles edény
1419. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1770 körül, antik ezüst, Lorenz Höbert (?) mesterjegy, négyzetes emelt peremű talpon, vékony szár, sima gyűrűs gyertyacsészékkel, kis sérüléssel
1420. tétel
Csésze és alj, 2 db
Pozsony, 1830, 13 latos antik ezüst, Fridericus Voigt mesterjegy és V évbetű, sima testek, elegáns, ívelt empír fülekkel
1421. tétel
Szószos kiöntő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Karl Kauba mesterjegy, vésett IL tulajdonosi monogrammal, kanál nélkül
1422. tétel
Gyertyatartó pár
1423. tétel
Tejeslábas
Bécs, 1813, 13 latos antik ezüst, Franz Lorenz Turinsky mesterjegy, három patás lábon álló kerek test, poncolt leveles támasztékokkal, hálómintás díszszalaggal
1424. tétel
Tálka
Pest, 1830 körül, elmosódott 13 latos antik ezüst jellel és Pesth bélyegzővel, Szentpéteri mesterjegy, 3 golyó lábon álló, hullámzó peremű kerek tálka, apró hibával
1425. tétel
Tálca
Sheffield, 1904, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, sterling ezüst, Roberts & Belk mesterjegy és lámpás alakú bélyegző, préselt, hullámzó peremmel
1426. tétel
Kancsó
Bécs, 1807, 13 latos antik ezüst, "IC"(?) megfejtetlen mesterjegy, kecses empire forma, öblös sima test, ívelt kiöntővel és magas visszahajtott füllel, talp sérült
1427. tétel
Gyertyatartó
1428. tétel
Karaffa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst szerelék, koronás GU monogrammal, Ferdinand Vogel mesterjegyével, csiszolt, köszörült színtelen üveggel
1429. tétel
Tortatál
1430. tétel
Karaffa
Schwäbisch Gmünd, 20. sz. eleje,hold koronás fémjellel, 800 ezrelékes ezüst szerelékkel, Wilhelm Binder mesterjegyével, csiszolt, köszörült, színtelen, üveggel
1431. tétel
Halas tálca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, ovális forma, kötegelt, vastag peremdísszel, apró hibával
1432. tétel
Asztali készlet
1433. tétel
Gyertyatartó pár
1434. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bihari István mesterjegy, ovális test, bordázott oldallappal, tetején rózsás peremdísszel és vésett RP
1435. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, mesterjegy nélkül, apró horpadással