Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper - Bachruch A. Succ. 1922 utáni mesterjegy, bordázott díszítéssel,
1437. tétel
Halas készlet
angol, 1900 körül, sterling ezüst bevonatú fém, fantáziajegyekkel, WRH jelzettel, vésett díszítéssel, csiszolt csont nyelekkel, össz: 28 db, doboz nélkül
1438. tétel
Teáskészlet
1439. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Berthold Ungar és "DOMINUS" mesterjegyek, hegedűtok alakú nyelek acél pengékkel, KE vésett tulajdonosi monogrammal,
1440. tétel
Cukordoboz
Pest, 1872 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RM" ismeretlen mesterjegy, ívelt oldal és tetőlapokkal, belül aranyozva, fedélen kis sérüléssel
Cukordoboz
Pozsony, 1829, 13 latos antik ezüst, Fridericus Voigt mesterjegy és V évbetű, sima téglatest, zárszerkezettel, kulcs nélkül
1443. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1835, 13 latos antik ezüst, Johannes Krieck mesterjegy, kerek, kalapált talpon, IA tulajdonosi jelzet, hengerelt szálkabordás talp-, osztó- és peremdísszel
1444. tétel
Italkínáló készlet
Pest, 1872-1936 és Budapest, 1937-1966 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula és "L(and)C" mesterjegyek, színtelen csiszolt üvegpalackkal
1445. tétel
Teáskanál, 6 db
Pest (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "I. G." (?) és 1 db-on "HL" mesterjegy, hegedűtok variáció formájú nyelek, vésett grófi LM monogrammal
1446. tétel
Kiöntő
20. sz. eleje, ezüst, széthajló kígyó pár formájú fülön puttó ábrázolással, fantáziajeggyel és elkopott mesterjeggyel, testen vésett és poncolt virágos díszítéssel, javított
1447. tétel
Cukordoboz
1448. tétel
Fedeles díszdoboz
1449. tétel
Kínáló kosár
Bécs, 19. sz. vége (?), gyenge ezüst, "A(?)" mesterjegy, neorokokó lábakon és ívelt, poncolt fülekkel, csónak alakú áttört kosár, kis sérüléssel
1450. tétel
Cukorcsipesz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FM" mesterjegy, préselt lemez neorokokó motívumokkal
1451. tétel
Desszertes készlet
Nagydíj (trófea)
1455. tétel
Füles tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SH" mesterjegy, hengerelt, ovális forma, vésett középdísszel, kihajtott, domborított, virágos díszítéssel