Gyertyatartó pár
19. sz. első fele, antik ezüst, "ICR" mesterjegy, négy golyó lábon, emelt, négyzetes talp, bordázott oszlop szárak, kivehető gyertyacsészék, kis sérülésekkel
1457. tétel
Kupa
19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, palástján trébelt, poncolt Bacchus szekere felvonulással, öntött szirénalakos füllel, restaurált
1458. tétel
Cukordoboz
1459. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1846, 13 latos antik ezüst, Jakob Weiss mesterjegy, bordázott lábakon álló téglatest, díszes talpazat és perem bordűrrel, restaurált, zárszerkezet és kulcs hiányzik
1460. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel 1966-1999 közötti budapesti jeggyel honosítva, 800 ezrelékes ezüst, Gedliczka et Söhne mesterjegy, keskeny téglalap forma, hengerelt, kalapált
1461. tétel
Gyertyatartó pár
Füles tálca
Bécs, 1839, 13 latos antik ezüst, Andreas Weichesmüller mesterjegy, emelt falu vastag lemez, gazdagon vésett, poncolt barokkos díszítéssel, öntött, virágfüzéres szegéllyel
1464. tétel
Kiöntő és kanna készlet
20. sz., ezüst, "HCF" készítői jelzettel, öblös, kalapált testek, össz. 4 db, kis hibával
1465. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FL" a késbakokban "SK", csipeszben "HA" mesterjegy, solingeni acél pengékkel, "BZs" vésett, tulajdonosi monogrammal, 1 tálaló és 1 db
1466. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1467. tétel
Fogpiszkáló tartó
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "CD" mesterjegy, három lábon álló, hullámgilosált lemez turulmadár alakjával, kis sérüléssel
1468. tétel
Leveseskanál (6 db)
Pest, 1818, 13 latos antik ezüst, A-beütővel és id. Prandtner József mesterjegyével, lándzsa alakú nyelekkel
1469. tétel
Mustártartó
Párizs, 18. sz. vége(?), antik ezüst, "R&C" mesterjegy, három öntött lábon áttört kosár, színtelen csiszolt üvegbetéttel, hattyúnyakas füllel és mókus tetődísszel, kanál hiányzik
1470. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti és Budapest, 1937-1966 közötti honosító fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lippa és Társa mesterjegy, art deco füles forma, átfűrészelt díszítéssel
1471. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spíró Miksa mesterjegy, hengerelt, kalapált lemez, hátoldalán "Imrétől 1942" vésettel
1472. tétel
Kínálótál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Testvérek(?) mesterjegy, 3 golyó lábon álló, kerek, bordázott tál, kis sérüléssel
Teáskanna állványzattal
Bécs, 1858, 13 latos antik ezüst, "AK" mesterjegy, öblös, bordázott test, vésett TE monogrammal, csiszolt csont fülekkel, kis hibával
1475. tétel
Szedőkanál