Tányér
1477. tétel
Gombolyagtartó
19. sz. eleje, antik ezüst, áttört gömb, karpánton HC tulajdonosi monogrammal, kis sérüléssel
1478. tétel
Kosárka cukorcsipesszel
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst, "ML" mesterjegy, négy lant alakú lábon kalapált lemez, csónak alakú, teljes felületén áttört kosár, filigrán szálakból alakítva, csipeszen
1479. tétel
Füles kosárka
1480. tétel
Spárga tálaló
Bécs, 1830, 13 latos antik ezüst, Stephan Mayerhofer mesterjegy és kétfejű sas bélyegző, palmetta véges szárral, összekötő gyűrűvel, vésett, koronás dísszel, apró sérüléssel
1481. tétel
Halas tálaló
Bécs, 1863, 13 latos antik ezüst, Elias Eduard Klein mesterjegy, üreges nyél, vésett RA tulajdonosi monogrammal, áttört, vésett, hullámgilosált hal motívummal
1482. tétel
Gyümölcskosár
német, 1902 előtti behozatali jellel, ezüst, megfejtetlen mesterjegy, alacsony talp üveglappal zárva, áttört oldalú test babérfüzéres díszítéssel, üvegbetét nélkül
1483. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, négy öntött lábon öblös test, bordázott felülettel, rózsás tetődísszel
1484. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, lábakon álló bordázott díszítésű test, rózsaszál tetődísszel
1485. tétel
Cukordoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Shleifen Antal (?) mesterjegy, három levéldíszes lábon hólyagolt test, virágkosár tetődísszel, belső részen aranyozva
1486. tétel
Kávés csésze és alj , 6 db
Budapest, 1937-1966 között fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BS" mesterjegy, hólyagolt díszítéssel, belül aranyozva, eredeti üvegbetétekkel
1487. tétel
Leány csokortartóval
19. sz. vége, fém öntvény, öntött széles hatkaréjos talpon, plasztikus leány alak tulipánnal
1488. tétel
Füles kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "T(?)" mesterjegy, négy lábon álló, préselt bordás test, hólyagos peremmel