Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Kirsch mesterjegy, lábakon álló öblös téglatest, szecessziós díszítéssel, belül aranyozással, zárszerkezet kulcs nélkül
1517. tétel
Kézitükör
20. sz. első fele, elmosódott fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, vésett, koronás B. v. M tulajdonosi monogrammal, fazettált tükörrel
1518. tétel
Cigaretta kínáló
Csehszlovákia, 1929-1940 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "ML" mesterjegy, fedlap belül aranyozva, fa betéttel, külseje vésett, poncolt díszítéssel
1519. tétel
Kínálótál
Hannau (?), 19. sz. vége, 1937-1966 közötti budapesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, öntött, áttört peremmel, öblében gyümölcsfűzért tartó gyerekek alakjával
1520. tétel
Kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest mesterjegy, négy lábon álló, átfűrészelt, ovális forma, domborított, poncolt, rózsafejekkel díszítve
1521. tétel
Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fonyó Márton mesterjegy, öntött, neorokokó stílusú áttört test, virágkosár motívummal
1522. tétel
Kis serleg
1900 körül, ezüst, 17. sz.-i tárgy másolata fiktív jegyekkel, lemezekből alakított leveles talpazaton fémnyomott, kalapált pohár, apró sérüléssel
1523. tétel
Tálka
német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, öntött neorokokó stílusú áttört kínáló, öblében táncoló puttók alakjával
1524. tétel
Fagylaltos készlet
1525. tétel
Cigarettatárca
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SP" ismeretlen mesterjegy, különféle gilosált és gépi vésett díszítéssel
1526. tétel
Cigarettatárca
német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, fedlapon festett zománc ló portréval, belül vésett Hella gravírozással, kis sérüléssel
1527. tétel
Cigarettatárca
1930 körül, töredékes fémjel, 800 ezrelékes ezüst, fedlap csík vésett díszítéssel és aranyozással kiemelve, méhsejt felületi dekor rózsás oldallapokkal, belül is aranyozással
Szelence
német (?), 18. sz., antik ezüst, trébelt, domborított, kartus forma, vésett, poncolt virág díszítéssel, alján: "IGA1770" poncolt tulajdonosi jelzettel
1530. tétel
Dobozkák
német, 19. század második fele, ezüst, megfejtetlen mesterjegyek, trébelt, az oldalakon allegorikus ábrázolásokkal, fenéken tulajdonosi monogrmokkal, össz.: 4 db
1531. tétel
Tintatartó
Birmingham, 1911, sterling ezüst gilosált halvány lila zománc díszítéssel, "HBD" mesterjegy, kitöltött talp, üvegtégelye törött, kis sérüléssel
1532. tétel
Asztalközép
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bokor Sándor Károly mesterjegy, három lábon álló, kerek bordázott, kalapált tál
1533. tétel
Órás sétapálca
francia, 20. sz. eleje, feketére pácolt fa, nikkelezett fém fogógombjában Brevete jelzetű órával, kis kopásokkal
1534. tétel
Vodkás pohár, 2 db
Moszkva, 20. sz., 875 ezrelékes ezüst, "KHK" cirill betűs mesterjegy, talpon és belül aranyozva, paláston fekete niellós díszítéssel