Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott mesterjegy, 3 hurkolt karika lábon kerek, díszkalapált forma, bordás díszítéssel
1557. tétel
Kagyló kínáló
20. sz. első fele, budapesti behozatali jellel, 835 ezrelékes ezüst, három lábon préselt fésűkagyló alakú, fedeles tálka, fedelén szignált, csillag alakú mesterjegy, kis sérüléssel
1558. tétel
Füles kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921 előtti mesterjegye, kerek talpon öblös test, áttört díszítésű fülekkel és peremdísszel
1559. tétel
Díszmécses
1560. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, kerek forma, sugaras, szirmokká alakított peremdísszel
1561. tétel
Asztalközép
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, négy golyó lábon ovális kalapált test, bordás hólyagolt díszítéssel
1562. tétel
Teáscsésze és alj, 12 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, bordázott és lándzsaleveles díszítéssel, art deco stílusban, üvegbetétek nélkül, apró hibával
1563. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HN" mesterjegy, ovális hengerelt lemez, íves peremmel
1564. tétel
Fényképalbum
osztrák, 19. sz. vége, préselt, rézkeretes tokban, réz rátétes díszítéssel, 36 db városkép fényképpel, sérült
1565. tétel
Hölgyportré
magyar, 19. sz. második fele, dagerrotípia
1566. tétel
Női portré
19. sz. vége, tempera, csont, j.j.k.: Saint, réz keretben
1567. tétel
Nagyító
francia, 19. sz. vége, menetes, fókusza állítható, 3 esztergált réz láb és gyűrű
1568. tétel
Színházi látcső
orosz(?), 20. sz. eleje, tűzaranyozott sárga és vörösréz test, színes zománcdíszes gyűrűjén griffekkel, Par Brevet Divention et de Perfec Mint jelzettel, tartója nem sajátja
1569. tétel
Úti tintatartó
Ausztria (?), 19. sz. második fele, nyitható réz tokban, fém és üveg betéttel
1570. tétel
Fényképalbum
magyar, 19. sz. második fele, bőr borítású tokban, 135 db portré fotóval, Divald Károly, Borsos József, Goszleth István és más fotográfusok fényképeivel, sérült
1571. tétel
Mentekötő
Sopron, 1801, 13 latos antik ezüst, Michael Heckenast mesterjegy, öntött, filigrán szálakkal díszített
1572. tétel
Nyeles színházi látcső
19. sz. második fele, Calderoni és Társai, fém, színes rekeszzománc és gyöngyház díszítéssel, kis sérülésekkel
1573. tétel
Nyeles színházi látcső
osztrák, 19. sz. vége, színes zománc, rézintarziával és gyöngyház díszítéssel
1574. tétel
Nyeles színházi látcső
francia, 1900 körül, Prevell S.G.D.G. felirattal, "E" monogrammal, gyöngyház, levehető nyéllel
1575. tétel
Kulcsos zsebóra