Gyógyszeres szelence
1577. tétel
Íróasztali készlet
francia, 19. sz. második fele, aranyozott ezüst, zománcberakással és festett porcelán betétekkel díszítve, 1 db tollheggyel, eredeti dobozában, össz.: 4 db
1578. tétel
Tokos zsebóra
1579. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1580. tétel
20 Korona
1915, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű sas címmel, peremfelirattal, utánveret
1581. tétel
20 Korona
1915, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű sas címerrel, peremfelirattal, utánveret
1582. tétel
10 Frank
1892, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű, koronás sas címerrel, peremfelirattal
1583. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "NN" mesterjegy, farkasfogas pálcás fazon, nyelves zárral, dupla biztonsági nyolcassal
1584. tétel
10 Korona
1912, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű koronás sas címerrel, kissé kopott
1585. tétel
10 Korona
1915, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű, koronás sas címerrel, utánveret
1586. tétel
20 Frank
Svájc, 1947, 22 k arany, F. Landry szignóval
1587. tétel
Szelence
Sevres, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, réz szerelékkel, alján jelzett
1588. tétel
Látcső
angol, 20. sz. eleje, Clark 20. Old Bond street felirattal, festett zománc lóverseny jelenettel, fém szerelékkel, kis sérüléssel
1589. tétel
Cigarettatárca
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, HAST mesterjegy, lekerekített élű, bordázott díszítésű test
1590. tétel
20 Frank
1591. tétel
Női utazóóra
1592. tétel
V. György király - Szent György érme
angol, 1913, 22 k arany veret Britannia uralkodójának portréjával
1593. tétel
Karkötő
Vicenza, 1966-1999 közötti budapesti fémjellel, 18 k arany, Hivataljellel, üreges, parketta fazon, szemek bütykös szélű lezárással, nyelves záródással,
1594. tétel
Breitling férfi karóra
1595. tétel
Lido női karóra