Pisztoly
német, 19. sz., " Rieger in München" jelzet, fa ágyazat, kovácsoltvas cső és vésett díszítésű szerelék, elöltöltős szerkezettel
868. tétel
Mozsár - harangból alakított
Budapest, 1938,bronz, Az Eucharisztikus Világ Kongresszus emlékére, "Ajándékozta Szlezák László harangöntő Budapesten 1938" felirattal és emblémával
869. tétel
Patikaedény
német, 18. sz., bronz, plasztikus angyaldísszel, peremén sérült
870. tétel
Cseréppipa szárral, 2 db
Selmecbánya, 20. sz. eleje, Zachar Károly műhelye, égetett cserép, esztergált fa szárral, "Zachar Selmeczen" jelzéssel
871. tétel
Tajtékpipa
872. tétel
Cseréppipa, 3 db
Selmecbánya, 20. sz. eleje, Zachar Károly műhelye, égetett cserép, egyiken mezőgazdasági eszközök, jelezve : "Zachar Selmeczen"
873. tétel
Cseréppipa szárral, 2 db
Selmecbánya, 20. sz. eleje, Zachar Károly műhelye, égetett cserép, esztergált fa nyéllel, "K. Zachar" jelzéssel
874. tétel
Pipa szárral
magyar, 19. sz. közepe,faragott tajtékkő, ezüst kupakkal: 13 latos jellel, J.D. mesterjeggyel, esztergált gyümölcsfa szárral, szaru szopókával
875. tétel
Pipa szárral
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, Adler Fülöp felirattal, ezüst kupakkal, gyümölcsfa szárral, bakelit szopókával
876. tétel
Pipa szárral
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, ezüst és fém kupakkal, "NSPN" mesterjeggyel
877. tétel
Pipa szárral
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, fém kupakkal, a kupakon "HF" jelzéssel
878. tétel
Tajtékpipa
Bécs, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, 1872-1922 közötti bécsi 900 ezrelékes fémjel és ROSS bélyegző, eredeti tokján: "I. Bettemann am Hofen in Wien" jelzet
879. tétel
Pipa
osztrák, "H. Mager" jelzéssel, faragott tajtékkő, eredeti dobozában