235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
Mécses
India, 19. sz. eleje, bronz, elefántos szárral
901. tétel
Kancsó vizes tállal
Marokkó, 19. sz., kalapált, domborított, ónozott vörösréz, kivehető, áttört tál betéttel, fedél hiányzik, kis sérülésekkel
902. tétel
Mentecsat
Balkán, 19. sz. második fele, préselt, kalapált, ezüstözött fém
903. tétel
Imasál (tálit) és imaszíjak
Közép-Európa, 20. sz., szövött vászon, hímzett bársony zacskóval
904. tétel
Imasál (tálit)
Közép-Európa, 20. sz., szövött vászon, kis hibával
905. tétel
Mécses
Közel-Kelet, 19. sz. eleje, kalapált, poncolt vörösréz
906. tétel
Mécses, 3 db
Balkán, 19. sz. második fele, bronz, kis sérüléssel
907. tétel
Váza pár
Japán, 19. sz. vége, satsuma jellegű kőcserép, madaras-virágos dekorral, szájpereme aranyozva, alján jelzettel
908. tétel
Petróleumlámpa
Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, gésák és szamurájok ábrázolásával, bronz szerelékkel, üvegbúra nélkül
909. tétel
Váza (kaspó)
Kína, 19. sz. közepe, vörös és sárgaréz, esősárkány motívummal, kis sérüléssel
910. tétel
Dohánytartó doboz
Japán, 19. sz. második fele, aranyozott lakkfestett papírmasé, jelenetekkel, kis sérüléssel
911. tétel
Ékszertartó doboz
Japán, 19. sz. második fele, lakkfestett, aranyozott fa, kulcs hiányzik, sérült
912. tétel
Kaspó
Japán, 19. sz. vége, viaszöntéses, cizellált bronz, plasztikus madarakkal díszítve
913. tétel
Fedeles teáscsésze és alj
Kína, 19. sz. második fele, cantoni zománc festett és berakásos vörösréz, jelenettel, javított
914. tétel
Kaspó
Kína, 19. sz., aranyozott bronz és színes rekeszzománc díszítéssel, alján archaikus jellel, sárkány és főnixmadár ábrázolással
915. tétel
Csészealj
Kína, 20. sz. eleje, réz alapon színes zománcfestés, "famille rose" dekorral, sérült
916. tétel
Csészealj
Kína, 20. sz. eleje, réz alapon színes zománcfestés, "famille rose" dekorral, kis sérüléssel
917. tétel
Ékszertartó dobozka
Kína, 19. sz. vége, réz alapon cantoni zománcfestéssel, "famille rose" dekorral, kis sérüléssel
918. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20. sz. közepe, sárkány gömbbel, faragott zsírkő, hátoldalán kínai írásjelekkel jelezve
919. tétel
Harcoló tigris
Japán, 1880 körül, Mei-ji kor, öntött, antikolással csíkozott bronz, hasán jelzett
920. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1216]
[1217-1236]
[1237-1256]
[1257-1276]
[1277-1296]
[1297-1316]
[1317-1336]
[1337-1356]
[1357-1376]
[1377-1396]
[1397-1416]
[1417-1436]
[1437-1456]
[1457-1476]
[1477-1496]
[1497-1516]
[1517-1536]
[1537-1556]
[1557-1576]
[1577-1596]
[1597-1616]
[1617-1634]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS