Váza
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, kék dekorral, szerencse szimbólumokkal és Fo oroszlános fülekkel
921. tétel
Dísztál
Kína, 19. sz. vége, visszadatált 18. századi jelzettel, máz alatt és felett festett, porcelán, sárkány és főnixmadár ábrázolással, alján négy szerencse jellel
922. tétel
Padlóváza
Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, gazdag díszítéssel, plasztikus esősárkány figurával, talpán vörös jelzet, felső perem restaurált
923. tétel
Ponty
Kína, 20. sz. eleje, festett kőcserép, kis sérüléssel
924. tétel
Tál
Japán, Új-kutani, 19. sz. vége, festett satsuma jellegű kőcserép, madaras dekorral, fényes aranyozással, alján jelzett
Váza
Japán, 20. sz. eleje, satsuma jellegű kőcserép, két oldalán figurális, festett jelenettel, domború aranyozással, talpán vörös jelzettel, szájperemén kis restaurálással
927. tétel
Tányér pár
Japán, 19. sz. vége, imari stílusú festett porcelán, arany kontúrozással
928. tétel
Váza
Japán, 20. sz. első fele, festett, satsuma, rátétes kőcserép, alján sorszámozva, apró sérüléssel
929. tétel
Sakyammi Buddha
Burma, 18-19. sz., bronz, emelt trónuson
930. tétel
Tsakli
Mongólia, 20. sz. eleje, tempera, vászon, a Dalha Fivérek (Védő Istenek) ábrázolásával
931. tétel
Buddha
Burma, 19. sz. vége, ezüst, agyaggal kitöltve
932. tétel
Buddha
Burma, 19. sz. első fele, bronz, sérült, hiányos
933. tétel
Buddha
Burma, 19. sz., bronz figura, bumisparsha mudrában
934. tétel
Tanka
Tibet, 19. sz., olaj, vászon
935. tétel
Tanka
Tibet, 19. sz., olaj, vászon, sérült
936. tétel
Tsakli
Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve és aranykontúrozással Vajravaradzsi és kísérői, hátoldalán jelzett
937. tétel
Tsakli
Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve, aranykontúrozással, az Oroszlánarcú Dakini és kísérői ábrázolással, hátoldalán jelzett
938. tétel
Tsakli
Tibet vagy Mongólia, 19. sz. vége, ásványi festékkel festve, aranykontúrozással Vajrajogini és kísérői ábrázolással, hátoldalán jelzett