Guanyin Istennő
Kína, 19.sz., faragott, festett fa, sérült
941. tétel
Zárszerkezet
Tibet vagy Nepál, 19. sz., kovácsoltvas, működőképes
942. tétel
Triptichon - Jelenet a japán császári udvarból
Toyohara Chikanobu (1838 - 1912), 19. sz. vége, színes fametszet 3 lapból összeállítva, j.j.l és fent.: készítő jel
943. tétel
Tekercskép
Japán, 20. sz. első fele, tus kalligráfia, selyem, textilre kasírozva, fa záró végekkel
944. tétel
Tekercskép
Kína, 20. sz. első fele, vízparti táj, tus, selyem, textilre kasírozva, csont záró végekkel
945. tétel
Tekercskép
Kína, 1900 körül, tus, selyem, erdőrészlettel díszítve, ho: kínai felirat, pecsét és írásjel
946. tétel
Tekercskép
Japán, 20. sz. eleje, remete alakja, tus, papír, papírra kasírozva, 2 db gyűjtői pecséttel, fa záró végekkel
Ülőgarnitúra, 7 db-os
Kína, 20. sz. eleje, faragott fa, gyöngyház berakással, kis sérülésekkel, hiányokkal, 4 db fotel: 109*71*51 cm, 2 db kanapé: 118*127*54 cm, szalonasztal: 75*100*51 cm
957. tétel
Láda
flamand, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel, bronz fogantyúkkal, belsejében ládafiával
958. tétel
Kamarásasztal
magyar, 18. sz., lábazata tömör fenyőfa, asztallap berkenyefa, felnyitható asztallap alatt három kis fiókkal, egy rekesszel és kovácsoltvas kitámasztóval
959. tétel
Saroktéka
Dunántúl, 1800 körül, diófa, kovácsoltvas pántokkal, Proveniencia: Dési László gyűjteményéből