Láda
német, 18. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, belsejében ládafiával, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel és kulccsal
965. tétel
Kétajtós szekrény
német, 20. sz., 1784-es évszámmal, tömör cseresznyefa, faragott díszítéssel, "D. H." monogrammal, kovácsoltvas húzógombbal és zárszerkezettel, alul két fiókkal
966. tétel
Álló óra
osztrák, 19. sz.elő fele, tömör cseresznyefa tok, faragott és intarziás díszítéssel, felesütős, kétsúlyos szerkezet, római számos, percbeosztásos sárgaréz számlap, működik
967. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával
968. tétel
Komód
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel
969. tétel
Pipereasztal
magyar, 18. sz. második fele, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, három felnyitható lappal és fiókkal, öntött sárgaréz veretekkel, egy kulccsal
970. tétel
Komód
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és paliszander berakással, bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel,
971. tétel
Komód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, préselt, aranyozott sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel
972. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz zárpajzsokkal, 1 kulccsal
973. tétel
Éjjeliszekrény
olasz, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, lábain faragott díszítéssel, egy kulccsal
974. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz., faragott tölgyfa lábazaton, asztallap: fenyőfa alapon diófa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, egy fiókkal, asztallap és lábazat utólagos összeillesztés
975. tétel
Női emeletes írószekreter
976. tétel
Egyajtós szekrény, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa geometrikus díszítéssel, sérült
977. tétel
Komód
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, fekete lakkfestett oszlopokkal, eredeti zárszerkezetekkel
978. tétel
Írószekreter
osztrák, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, faragott díszítéssel, lehajtható írólapja mögött fiókokkal, kis sérüléssel
979. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált polctartókkal, egy kulccsal