235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztali kínáló

1365. Asztali kínáló

osztrák, 1900 körül, festett porcelánfajansz, jelezve a hátoldalán: Ernst Wahlics, sérült

m: 35 cm; h: 50 cm