1515. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, pesti Hivataljellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, belül halvány aranyozással, "GS" mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös test, fedelén vésett, koronás SZ Z
307 g; 9,8*12,5*11 cm
tulajdonosi monogrammal, zárszerkezettel, kulcs nélkül, restaurált, kis hibával