235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1515. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, pesti Hivataljellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, belül halvány aranyozással, "GS" mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös test, fedelén vésett, koronás SZ Z

307 g; 9,8*12,5*11 cm

tulajdonosi monogrammal, zárszerkezettel, kulcs nélkül, restaurált, kis hibával