235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Egyajtós szekrény, 2 db

977. Egyajtós szekrény, 2 db

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa geometrikus díszítéssel, sérült

180*104*56 cm