235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Anatóliai "Gördesz" imaszőnyeg

1125. Anatóliai "Gördesz" imaszőnyeg

20. sz. eleje, szenné csomózás, egyenletesen kopott

165*117 cm