235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ollós szék

1046. Ollós szék

magyar, 19. sz. vége, tölgyfa, diófa és bükkfa, faragott díszítéssel, kis sérüléssel

79*88*70 cm