235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1456. Füles tálca

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SH" mesterjegy, hengerelt, ovális forma, vésett középdísszel, kihajtott, domborított, virágos díszítéssel

928 g; 50,2*34,5 cm