1456. Füles tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SH" mesterjegy, hengerelt, ovális forma, vésett középdísszel, kihajtott, domborított, virágos díszítéssel
928 g; 50,2*34,5 cm