235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Nyeles színházi látcső

1573. Nyeles színházi látcső

19. sz. második fele, Calderoni és Társai, fém, színes rekeszzománc és gyöngyház díszítéssel, kis sérülésekkel

h: 12,5 cm