1554. Kínáló kosár
Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, Wilhelm Binder mesterjegy, préselt, bordázott, áttört
Ntto: 211 g; 16*16 cm
peremű kosár, eredeti csiszolt üvegbetéttel