235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kínáló kosár

1554. Kínáló kosár

Schwäbisch Gmünd, német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, Wilhelm Binder mesterjegy, préselt, bordázott, áttört

Ntto: 211 g; 16*16 cm

peremű kosár, eredeti csiszolt üvegbetéttel