235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Színházi látcső

1569. Színházi látcső

orosz(?), 20. sz. eleje, tűzaranyozott sárga és vörösréz test, színes zománcdíszes gyűrűjén griffekkel, Par Brevet Divention et de Perfec Mint jelzettel, tartója nem sajátja

6,5*9,7*3,3 cm