1569. Színházi látcső
orosz(?), 20. sz. eleje, tűzaranyozott sárga és vörösréz test, színes zománcdíszes gyűrűjén griffekkel, Par Brevet Divention et de Perfec Mint jelzettel, tartója nem sajátja
6,5*9,7*3,3 cm